405I22D25M00000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
TXC CORPORATION
In Stock: 0
Datasheet
Similar
TXC CORPORATION
In Stock: 0
Datasheet
Abracon LLC
ECS Inc.
ECS Inc.
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Raltron Electronics
Taitien
In Stock: 99
Image for 405I22D25M00000 is not available
405I22D25M00000
DigiKey Part Number
405I22D25M00000-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
405I22D25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
25 MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Category
Load Capacitance
18pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Series
Operating Mode
Fundamental
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Package / Case
Frequency
25 MHz
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Frequency Stability
±20ppm
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency Tolerance
±20ppm
Height - Seated (Max)
0.033" (0.85mm)