DP350T05-7 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Direct
onsemi
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Infineon Technologies
Bipolar (BJT) Transistor PNP 350 V 500 mA 50MHz 300 mW Surface Mount SOT-23-3