BLM18EG601SN1D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Similar
TDK Corporation
Parametric Equivalent
Würth Elektronik
Parametric Equivalent
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 500mA 350mOhm