XRCGB24M000F3M13R0 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 1.416
Similar
Parametric Equivalent
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
24 MHz ±30ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead