ERJ-P08J332V is out of stock and can be placed on backorder.
Datasheet
Parametric Equivalent
Direct
YAGEO
Upgrade
Vishay Dale
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
3.3 kOhms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film