EXB-38V103JV is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
CTS Resistor Products
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Bourns Inc.
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Vishay
Upgrade
Vishay
TE Connectivity Passive Product
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals