ERJ-8GEYJ332V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Panasonic Electronic Components
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Direct
Vishay Dale
Direct
Vishay Dale
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
YAGEO
3.3 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film