BLM31SN500SZ1L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 0
Datasheet
50 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) 12A 1.6mOhm